Home / Filistin Direnişi / KASSAM Tugaylarından ESİR İsrail Askerinin Yeni Görüntüleri + VİDEO-FOTO

KASSAM Tugaylarından ESİR İsrail Askerinin Yeni Görüntüleri + VİDEO-FOTO

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin El-Kassam Tugayları, İşgal askeri Gilad Şalit'in Gazze Şeridi'nde esirken çekilen yeni görüntülerini yayınladı.

İzzeddin El-Kassam Tugayları, internet sitesinde yayınladığı askeri raporda, işgal rejiminin esir işgal askerlerini ancak onurlu bir esir takası ile görebileceğini bildirdi.

GÖZAT  KASSAM Tugayları: Hükümetiniz Size YALAN Söylüyor

El-Kassam Tugayları, Gilad Şalit’te olduğu gibi işgal rejiminin ne yaparsa yapsın onurlu bir takas anlaşmasına imza atmadan esir işgal askerlerini göremeyeceğini söyledi.

Raporda ayrıca, El-Kassam Tugayları’nın gölge biriminin birkaç işgal askeri daha esir alındığı için görevine devam ettiği ve görevinin sadece işgal rejimi zindanlarında Filistinli esir kalmadığında sona ereceği kaydedildi.

GÖZAT  İsrail Kaynakları: Hamas Yeni Bir FÜZE DENEMESİ YAPTI

Filistinli esir ailelerinin İzzeddin El-Kassam Tugayları’nın gölge birimine umut bağladıkları belirtilen raporda, merak edilen sorunun “Gölge birimi ne zaman ve nerde yeni bir başarıya imza atacak?” olduğu ifade edildi.

İzzeddin El-Kassam Tugayları’nın gölge birimi, 2006’da işgal askeri Gilad Şalit’in esir alınmasının ardından  esir işgal askerlerinin korunması için kuruldu.