Home / Filistin Direnişi / Hamas / Kassam Tugayları / KASSAM ve KUDÜS Seriyyeleri FÜZE Saldırılarını Üstlendi

KASSAM ve KUDÜS Seriyyeleri FÜZE Saldırılarını Üstlendi

İzzeddin El-Kassam Tugayları ve Kudüs Müfrezeleri, işgal ordusunun saldırılarına misilleme olarak gün boyu Gazze Şeridi yakınlarındaki yerleşkelere ve işgal ordusuna ait askeri alanlara atılan roketlerin sorumluluğunu birlikte üstlendilerini açıkladı.

El-Kassam Tugayları ve Kudüs Müfrezeleri dün akşam konuyla ilgili yayınladıkları ortak bildiride, “Saldırıya saldırı, kana kan. Yeni denklemlerin dayatılmasına izin vermeyeceğiz” dedi.

GÖZAT  GAZZE Direniş Gruplarından İSRAİL'e Onlarca Grad FÜZESİ

Bildiride, saldırılara işgalci düşmanın başladığı ve son iki gün içinde direnişçilerin hedef alındığı bir dizi saldırı gerçekleştirildiği ifade edildi.

İşgal güçlerinin dikkatleri barışçıl göstericilere yönelik cinayetlerinden başka yöne çekmeye çalıştığı belirtilen bildiride, işgalcilerin cinayetleri karşısında sessiz kalınamayacağı kaydedildi.

GÖZAT  SİYONİST İsrail: SINIR Birliğimize KORNET Saldırısı Oldu

Bildiride ayrıca, direniş güçlerinin mücadeleyi Filistin halkının çıkarlarını gözeterek yürüttüğü, işgal güçlerinin yeni denklemler dayatmasına izin verilmeyeceği dile getirildi.

İzzeddin El-Kassam Tugayları, direniş güçlerinin önünde her seçeneğin açık olduğunu, saldırıya saldırı ve kana kanla karşılık verileceği, ne pahasına olursa olsun bu denklemin korunacağını bildirdi.