İsrail’e Füze Yağıyor – Siyonistler Korku İçinde

Siyonist Rejimi saldırılarına karşı Direniş, Siyonist İsrail’İn Esdud ve Morda Hayk kasabalarını onlarca Grad füzesiyle vurdu.

Gazze Direnişi Siyonist İsrail’in Eşkul kasabasına attığı onlarca füzeden4’nün 2 ev ile 2 araca isabet etmesi sonucu kullanılamaz hale geldi.

Yine Direnişin Siyonist İsrail’in başkenti Tel-Aviv ile birlikte Kudüs ve BatıŞeria’daki yerleşim birimlerini 25 adet Grad ve Vabil füzeleriyle vurmasınınardından kasabalar ve yerleşim birimlerinde şiddetli patlamaların duyulduğubildirildi.

Siyonist Askerler Gafil Avlandı

Ayrıca Gazze sınırında toplanan Siyonist askerleri 18 adet havan topuyla vurulmasısonucu Siyonistler arasında ölü ve yaralıların bulunduğu bildirildi.

Siyonist İsrail işgalindeki Askalan, Sderot, Eşdud, Eşkul, Natzarim ve Nitufutkasabalarının onlarca füzeyle Direniş tarafından vurulması sonucu kasabalardaşiddetli patlama seslerinin duyulduğu bildirildi.

Sınır Kentlerine Grad Misillemesi

Direniş Güçlerinin Siyonist İsrail’in sınırına yakın onlarca yerleşimbirimini Grad füzeleriyle vurması sonucu bazı kasabalarda evlerin isabet aldığıbildirildi.

Yine Gazze sınırına yakın Kerem Ebu Salim, Nirim, Nahil Uz, Savfa ve Şimun askeriüslerini Mücahidler en az 20 adet havan topu atarak vurdu. Vurulan üslerdeşiddetli patlamaların ardından dumanların yükseldiği bildirildi.

Direnişçilerin Siyonist İsrail’in Sderot kasabasına attıkları 4 Grad füzesindenikisinin bir fabrikaya isabet etmesi sonucunda da fabrikanın alev topunadöndüğü bildirildi.