İsrail’den Arabistan’a Üst Düzey Gizli Ziyaret

Siyonist İsrail’in Maariv gazetesi yazarlarından Yossi Melman sosyal medya hesabı üzerinden Siyonist İsrail ile Suudi Arabistan rejimi arasında son dönemde artan ilişkileri destekleyecek bir iddia ortaya attı.

Yossi Melman, Tel Aviv’deki Ben Gurion havaalanından yola çıkan gizemli bir uçağın Suudi Arabistan’a uçuş yaptığını belirtti. Melman söz konusu uçağın nihai hedefini gizlemek için önce Ürdün’de Amman’a iniş yaptığını 2 dakika sonrasında da buradan havalanarak Suudi Arabistan’a gittiğini belirtti.

Siyonist Gazeteci sosyal medya paylaşımında, Suudi Arabistan havaalanındaki pistte sadece 55 dakika bekleme yaptıktan sonra tekrar Siyonist İsrail işgal topraklarındaki Ben Gurion havaalanına döndüğünü ifade etti.

Yossi Melman söz konusu uçakta Siyonist Netanyahu ya da İsrail İstihbarat Servisi MOSSAD başkanı Yossi Cohen’in olabileceğini iddia ederek şunları belirtti:

“ABD Savunma Bakanı Mark Esper dün Riyad’daydı. Bununla bir alakası olabilir. Bana göre bu uçaktaki üst düzey İsrailli yetkili ya Başbakan Netanyahu ya da MOSSAD Başkanı Cohen’dir. Suriye’deki gelişmeleri görüşmek üzere Riyad’a gitmiş olabilirler.”

Siyonist Gazetesi Yossi Melman’ın Twitter Paylaşımı:

Siyonist Gazetelerden İlgili Haber:

===> Did Netanyahu fly to Saudi Arabia to meet Crown Prince Bin Salman?