SİYONİST İsrail Yok Olana Dek DİRENİŞ Sürecek!

Filistin Meclisi’nde direniş fraksiyonu başkanı Mahmud Ez-Zehhar, direnişte Filistin’in konumu ve rolüne işaret ederek, ”Filistin, Suriye ve Lübnan’da direniş sahalarında koordine olması gerektiğini ve bu koordinenin siyonist İsrail’in tamamen ortadan kalkması için bir zarurettir” dedi.

Zafer Direnişin Olur!

Mahmud ez-Zehhar, İran televiyon kanallarına verdiği demeçte, Kudüs’ün Filistin’in başkenti olduğunu belirterek, ”Siyonist İsrail’in saldırıları ve sultası karşısında direnmek ve mücadele etmek gerektiğini” belirterek, ”Eğer Filistin’de savaş çıkarsa, kesinlikle  zafer direnişin olur” dedi.

Zehhar, Filistin’e ihanet edenlere de temasla, “Fars Körfezi kıyısı bazı ülkelerin terör rejimi İsrail ile ilişkileri normalleştirme çabaları kabul edilemez ama İran İslam Cumhuriyeti’nin işgalci rejime ve Filistin’e desteğe dayalı kesin tutumu takdire şayandır” dedi.

BM De İsrail’in İşbirlikçisi

Filistinli yetkili, BM’nin verdiği sözlerin yerine gelmediğine de işaretle, “BM’nin de siyonist İsrail’in işbirlikçisi olduğunu çünkü Gazze’de terör rejimi İsrail’in Filistinlilerin evlerini yıktığını, binlerce insanı bombalayarak öldürdüğünü, hastaneleri yıktığını ve Gazze’nin gıda ve yakıttan yoksun olduğunu ama buna rağmen BM’nin  bu sorunları gidermek için hiç bir şey yapmadığını” söyledi. 

Mahmud ez-Zehhar verdiği demeçte, özerk Filistin yönetiminin terör rejimi İsrail güvenlik birimleriyle koordinesinin kabul edilemez olduğunu belirterek, bunun Filistin halkına bir ihanet olduğunu zira terör rejimine Filistinli direnişçiler hakkında enformasyon verildiğini söyledi.