Siyonist Bakan: İsrail Ordusu DÜNYANIN EN AHLAKLISI!

Siyonist İsrail’deki “Times Of Israel” adlı internet sitesinin haberine göre, işgal altındaki Golan Tepeleri’nde düzenlenen bir etkinlikte konuşan Liberman, “(Filistinli genci vuran) Keskin nişancı övgüyü hak ediyor ancak bunu kameraya alan asker ise askeri mahkemeyi.” dedi.

Liberman, Gazze sınırında barışçıl gösteri düzenleyen Filistinli sivilleri vuran İsrail askerlerini “Dünyanın en ahlaklı ordusunun fertleri.” şeklinde nitelendirdi.

İsrail Askerleri “Filistinli Genci Vurdukları Anı” Kameraya Aldı

İşgalci İsrail askerlerinin bir Filistinli genci keskin nişancı atışıyla şehit ettiği anı gösteren ve yine İsrail askerleri tarafından kameraya alınan görüntüler dün İsrail ve Filistin basınında geniş yer almıştı.

Sosyal medyada dün dolaşıma giren 1 dakika 16 saniyelik videoda, telle çevrili sınıra yaklaşan bir Filistinli gencin İsrailli keskin nişancı tarafından vurulduğu anlar görülüyor.

Videoda, gencin vurulduğunu gören İsrail askerlerinin sevinç çığlıkları attığı, bir askerin “Ne güzel video oldu” dediği, diğer İsrail askerlerinin ise Filistinli genci vuran keskin nişancıyı övmesi duyuluyor.