İSRAİL İşgal Ordusundan Yeni PROJE!

Siyonist Rejim Kanal 2 televizyonu özel yetenekli askerlerin zorunlu askerî hizmet sürelerini doldurmalarının ardından ordunun askerî istihbarat birimlerinde daimî olarak göreve alınmalarını içeren yeni bir istihbarat projesinin haberini yayınladı.

Kanal 2 haberinde, Yeşil Yetenekler adlı yeni proje ile bazı askerlerin görev süresinin dolmasının ardından askerî istihbarat birimlerine gönderilmelerinin amaçlandığını belirtti.

Kanal ayrıca şuna da değindi: Görev süresini dolduran bu askerler dokuz ay boyunca İsrail 8200 biriminde bazı eğitimlerden geçecekler.

Siyonist rejim Kanal 2 televizyonu şöyle devam etti: Bu proje ordunun kara kuvvetleri birimlerinde görev yapan askerleri kapsamaktadır ve deneme sürecinde başarılı olanlar ise üç yıl sonra hizmetlerine ordunun istihbarat birimlerinin teknik kısmında devam edecekler.

Televizyon kanalına açıklamada bulunan İsrail ordusu insan kaynakları planlama başkanı Albay Eidan Calili de şunları kaydetti: Bu proje şu an sadece deneme aşamasında ve gelecekte İsrail ordusunun tüm birimlerinde icra edilecektir.