İSRAİL İşçi Partisinden BAE’ye Gizli Ziyaret!

Siyonist rejimin Tv 10 kanalı, dün gece verdiği haberde, ırkçı İsrail’de İşçi partisi lideri Avi Gabbay’ın, Birleşik Arap Emirlikleri’ne gizli bir ziyaret düzenlediğini bildirdi.

Gabbay’ın 2 aralık tarihinde BAE’ne gittiğini ve BAE’nin üst düzey 3 yetkilisiyle görüştüğü bildirildi.

Habere göre, Gabbay, sözkonusu tarihte Ürdün’den ticari tarifeli bir uçakla BAE’ne gitti.  Sözkonusu ziyaretin BAE’ne yakınlığıyla bilinen bir Faslı aracının koordinesiyle gerçekleştiği ve BAE’nin Gabbay’ı resmi ağırladığı anlaşılıyor.

Habere göre, Siyonistler ve Filistinliler arasında çatışmalar, Asrın Anlaşması, İran konusu ve İsrail’de siyasi durum gibi konular Gabbay ile BAE arasında ele alınan konular oldu. 

İsrail’ın TV10 kanalı, Gabbay’ın özel korumalar eşliğinde BAE’ne gittiğini ve döndükten sonra hemen terör rejimi İsrail casusluk kurumu Mossad başkanına ziyaretiyle ilgili bilgiler verdiğini bildirdi.

Son aylarda bölgedeki bazı despot rejimlerin İran İslam Cumhuriyetine karşı tek bir cephede yer almak ve Filistin meselesini unutturmak ve terör rejimi İsrail ile ilişkileri normalleştirmek için ırkçı İsrail ile diplomatik ilişkileri müslümanların tepkilerine neden oluyor.