İsrail, Hizbullah ve Nasrallah Afişleri Astı!

Siyonist rejim, kuvvetlerinin eğitim gördüğü bölgeleri güney Lübnan’daki köylere benzetmek için, Hizbullah Genel Sekreteri’nin resmini ve Hizbullah bayrağını Siyonistlerin askeri eğitim bölgesine astı.

Siyonist rejim ordusu, kuvvetlerinin eğitim gördüğü bölgeleri güney Lübnan’daki köylere benzetmek için ilk olarak, kuvvetlerinin eğitim bölgesini Lübnan’a yakın bir noktada oluşturdu ve bununla birlikte Lübnan ile sınır bölgesinde bulunan el-Yakim Siyonist kasabasına, Hizbullah bayrağını ve Hizbullah Genel Sekreteri Seyyid Hasan Nasrallah’ın resmini astı.

Lübnan 24 haber sitesinin açıklamalarına göre Siyonist rejim ordusu, bu eylemlerin mevcut aşamada subay ve birliklerin savaşa hazırlık sürecini iyileştirmede yararlı olduğuna inanıyor.

Bu eylemler, Hizbullah’ın İsrail saldırılarına cevap vermesinden sonra gerçekleşti. Hizbullah, 9 Eylül’de Lübnan hava sahasında Siyonist rejimin bir saldırı İHA’sını hedef aldı.

Bahsedilen bu eylemler, bu rejimin 25 Ağustos’ta Beyrut’a iki İHA göndermesinin ardından gerçekleşti ve Hizbullah bu harekete cevap vereceğini açıkladı.

Hizbullah aynı zamanda Siyonist rejimin son saldırılarına verdiği yanıtta, caydırıcılık denklemlerini sabit kılmak için, bu rejimin Avyim kasabası yakınlarındaki zırhlı bir aracını hedef aldı.