Home / İslam Ülkeleri / İSRAİL Açılımında Bu Defa Sıra KATAR’da…

İSRAİL Açılımında Bu Defa Sıra KATAR’da…

Müslüman ve Arap Rejimlerinin sportif faaliyetler adı altında, Siyonist İsrail ile yakınlaşma – normalleşme girişimleri hızla devam ediyor.

Daha önce de bu alanda adı geçen Katar Rejiminde, bu defa da Jimnastik şampiyonasında derece yapan Siyonist temsilci için İsrail İşgal marşı seslendirildi.

Halklar İsrail’e Karşı, Yönetimler Değil

FIG Artistik Jimnastik Dünya Şampiyonasına ev sahipliği yapan Katar, Siyonist İsrail temsilcisi Alexander Shatilov’un altın madalya töreninde Siyonist İsrail marşı Hatikva’nın çalınmasına müsaade etti.

Müslüman – Arap halkların Siyonist İsrail’e olan kinleri her gün daha da artmasına rağmen, yönetimler aksi yönde hızla ilerlemeye devam ediyor.

Türkiye ve İsrail Bayrakları Birlikte Dalgalanmıştı

Geçen günlerde Türkiye’de de basketbol maçı bahanesiyle Siyonist İsrail bayrağı ile Türk bayrağı resmi yetkililer tarafından birlikte tutularak dalgalandırılmıştı.

BAE’de De İsrail İşgal Marşı Çalınmıştı

Geçtiğimiz Ekim ayında da Abu Dabi’de Siyonist İsrail temsilcisi judocu Sagi Muki için aynen Katar’da olduğu gibi altın madalya töreninde İsrail marşı çalınmıştı.

Açıktan hiçbir Körfez ülkesi Siyonist İsrail ile ilişki içerisinde olma “cesaretini” henüz gösterememişken, gizli ilişkiler, Doğal Gaz ticareti ve sportif faaliyetler gibi bahanelerle İsrail irtibatları devam ediyor.