İSLAMİ CİHAD: Filistin Tamamen Kurtulana Dek DİRENİŞ!

Filistin İslami Cihad Hareketi hareketin kurucusu Fethi Şakaki’ye yapılan suikastin 22.yıldönümünü münasebetiyle bir bildiri yayımladı.

İslami Cihad Hareketi bildiride, direnişin hareketin her daim önceliği olduğu ve olmaya devam edeceği vurgulandı.

Bildiride ayrıca şu ifadelere yer verildi:

İslami Cihad Hareketi Filistin topraklarını ve bu ülkenin değerlerine korumaya devam edecektir.

Hareketimizin kurucusu Fethi Şakaki’ye düzenlenen suikastin üzerinden 22 yıl geçti ancak bu hareket halen Filistin ile yaptığı antlaşmaya uymakta ve Filistin’in topraklarını ve değerlerini korumayı sürdürmektedir.

Siyonist düşman Fethi Şakaki’ye suikast düzenleyerek Filistin’deki cihad hareketini ve direnişi sona erdirebileceğini zannediyor ancak başarısız oldular, ümitsizliğe kapıldılar, çünkü şehit Şakaki’ye düzenlenen suikastin ardından Ramazan Şellah direniş yolunu İsrail’in tehditlerine aldırmadan sürdürdü ve hareketi her açıdan güçlendirdi.

Bizim savaşçılarımız gece gündüz çalışarak kendilerini savaşa hazırlıyorlar. Filistin tamamen kurtulana dek Siyonist Rejim ile olan savaşımız devam edecektir.

Bildiride son olarak şu vurgu yapıldı:

Siyonist Rejim’in işlediği cinayetler ve mevcut politikası Filistin halkının iradesini kıramayacak ve Filistin’i kurtarma ve hedeflerine ulaşma yolundaki mücadelelerinden vazgeçiremeyecektir.