İşgalci İsrail Gazze İhlallerini Arttırıyor

Ayrıca rejime ait savaş gemilerinin Gazze sahilinde konuşlandığı belirtilirken bu girişimin işgalci Siyonist rejim ile direniş cephesi arasındaki ateşkesin ihlali olduğu kaydedildi.

Hamas hareketine bağlı askeri kaynaklar İsrail rejimine ait casus uçaklarının direniş cephesi ile alakalı istihbarat elde etmek için Gazze semalarındaki uçuşlarının tehdit amaçlı olduğunu kaydederek rejimin direniş cephesinin lider kadrosunu kaçırmak istediğini vurguladı.

Tel Aviv Neden Ateşkesi İhlal Etti?

Siyonist İsrail rejiminin Gazze’ye yönelik askeri faaliyetlerinin ateşkesi ihlal etme amacını taşıdığını gören direniş cephesinin her türlü müdahaleye karşı birliklerine hazır ol emri verdiği bildirildi. Hamas’ın üst düzey yöneticilerinden olan İsa el Nasır konu ile alakalı yaptığı açıklamada Siyonist İsrail rejiminin ateşkesi ihlal ederek direniş cephesinin askeri gücünü ve potansiyelini görmek istediğini belirtti.

Direnişin günü ve zamanı geldiğinde gücünü göstereceğini kaydeden İsa el Nasır “Direniş cephesi kesinlikle Siyonist rejimin tahrik ve oyunlarına gelmeyecektir” ifadelerini kullandı.

Siyonistlerin Direniş Cephesinden Duyduğu Korku

Siyonist rejimin direniş cephesinden duyduğu korku ve vahşet işgalci rejimini her geçen gün saldırgan hale getirmektedir. Siyonistler direniş cephesinin daha da güçlenmesinden endişe duymaktadırlar. Bu nedenledir ki Gazze’de gerçekleşen en ufak bir hareketliliğe karşı hızlı bir şekilde müdahaleye hazırlanmaktadırlar.

Siyonist rejim uzmanı Mamun ebu Amir işgalci rejimin direniş cephesine ait her türlü istihbarata ulaşmak amacıyla bu adımları attığını kaydederek “Bir diğer neden ise rejimin Gazze’deki önemli şahsiyetleri gözetim altında tutmak istemesidir” ifadelerini kullandı.

“Siyonist rejim Kudüs’teki herhangi bir bölgeyi doğrudan hedef almadığı müddetçe direniş cephesi askeri bir karşılık vermeyecektir” ifadelerini kullanan Mamun ebu Amir Siyonist rejimin Gazze sınırında görülen en ufak hareketlikten büyük endişe ve korku duyduğunu vurguladı.