İRANLI Öğrencilerden DÜNYA Gençlerine KUDÜS Çağrısı

Bismillahirrahmanirrahim

Güvenlir ve emin gecelerin yaratıcısı adına, Cennetin çocuklarının yaratıcısı adına, Selamın direnişi olarak adlandırılan ve şehitlerin efendisi adına… Selam Hayber’de akıtılan pak kana, Selam Aşura’daki kesilen damarlara, Selam İslam’ın başından bugüne kadar olan şehitlere, Selam kutsal Kudüs ve el-Aksa Camii’sine…

Selam katil İsrail karşısında onurluca duran Mümin ve Mücahid Filistinli kardeşlerimize…

Sizler ki; Hz. Peygamber (s.a.a) ve Hz. Hüseyin (as)ın izinden gidiyorsunuz..

Allah-u Tela Kuranı Keriminde şöyle buyurmuştur: “En Tensur Allah Yensirkum ve Yesbet Egdakum” : Direndiniz ve Allah’ın dinine yardım ettiniz. Kutsal Kudüs’e gönül bağladınız, İslam dünyasını ayakta tuttunuz. ilahi zafere ulaşacaksınız..
Bu Allah’ın vaadidir ve Filistinlilere, Allah’ın vaatleri kaçınılmazdır…

Biz İran Milleti olarak; Yıllar boyunca, Evrenin zalimlerine karşı, mücadeleyi birebir tanık olarak gördük. Ve bu direniş zaferin anahtarıdır..

İran İslam Cumhuriyeti İnkılabının, (eşit olmayan) İran savaşının 8 yılı bu iddianın kanıtıdır. Siyonizm Müslüman dünyasında kanserli bir tümördür ve bu tehlikeli kanserli tümörden kurtulmanın tek yolu güç mücadele ve Allah’a imandır.

Kudüs’ün özgürlüğü için, öğrencilerin makineli tüfeklerine olan inancına güvenmelisiniz. İstifade edin ve bilin ki; Yalnızca Allah-u Ekber ve Lailaheillallah ile Kudüs’ü kurtarabilirsiniz.

Aziz Filistinli! Tarih baskıcı isyanlara tanıklık etti ve biz İran halkı olarak sizlere yapılan zulmü, Çocuklarının gamlarını gece gündüz feryat ve figan ile gökyüzüne ulaştıran annelerin inleyişini çok iyi anlıyoruz… Evet, annelerin feryadını duyduk… Paralı güçlerin uyguladığı sekiz yıllık savaş sırasında İran’da 36.000 şehit verdik ve kanları İran milletinin zaferi oldu.

Biz Müslümanlar özgür yaşamayı öğrendiğimiz okulun çocuklarıyız.. Düşmana güvenliğimiz için yalvarmayız. Kanımızdaki intikam ve intikam hakkına sahibiz. Egemenliğimizi gücümüzle yeniden kazanıyoruz. Arap Kardeşlerim! Allah bizimle… Bilin ki, büyük bir ruh hali hakkına sahip olan ve az sayıdaki grup, Filistin davasını dünyanın yöneticilerinin düzenine göre Filistin yönetimini değerlendiriyor ve bunun bir utanç olduğuna inanıyoruz… La ilahe İllallah Muhammeden Resulullullah…

Bir kavga mevcut… Ve dünyanın her yerinde kibirli insanlar var ve bizler de onlarla mücadeleye her zaman varız…

Bizler Filistin halkını İsrail’e karşı savunuyoruz. İran Milleti Siyonistlere karşı mücadeleyi gönülden destekliyor. Bizler var oldukça Filistin var olacaktır. Bizi görmezden gelmeyin, biz İranlı öğrencileriz ve Filistin’i İsrail’e karşı savunacağız…

Bütün dünyaya sesimiz ulaşsın… Ezilenlerin yanındayız ve dünyanın her hangi bir yerinde zulüm varsa biz gücümüzle, imanımızla karşı duracağız. ve yeniden özgür Filistin’i kuracağız ve dünya haritasındaki yerini çizeceğiz…

Irak, Suriye,  Lübnan ve Türkiye’deki Müslüman öğrencileri Filistin’deki kardeşlerinin acılarını paylaşmaya davet ediyoruz… Tüm İslam Ülkeleri ve hükümetleri, bilinçli ve uyanık olması gerektiği için Filistin otoritesi olarak şehitlik felsefesini ilk meselelerinden biri olarak okuyabilirler.

İlk başta kendi sıramızı bilelim. Ve şehitlik için uzun kuyruklar oluşturalım… Hangi günahlarından dolayı kanları akıtılmış ve bu kan neyin intikamı onu bilelim… Kalkın mücahid ve mücahidiler çabalayın ta ki İsrail bir gün Nasr’dan kaybolana dek..

Desteğinizi çoğaltın böylece yol boyunca yürüyebiliriz. Ve bu yol; gitmek için söylemek için değil…

Minallah ve fethi garib