İRAN Devrim Muhafızları: İSRAİL O Günden Korksun!

İran Devrim Muhafızları Komutanı, Siyonist Rejim Başbakanı’nın İran’a yönelik tehditlerine cevap verdi.

İran Devrim Muhafızları Komutanı Muhammed Ali Caferi, Siyonist İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun “İran Suriye’deki askerlerini ve askeri teçhizatlarını hızlı bir şekilde çıkarmazsa İsrail, İran mevzilerini vurmaya devam edecek” şeklindeki son tehditlerini gülünç olarak niteleyerek:

“İran, Suriye mazlum halkını savunmak, İslami direnişin savunma yeteneklerini arttırabilmek amacıyla eğitim vermek için İran’ın Suriye’deki askeri danışmanları, askeri teçhizatları ve silahları Suriye’de kalmaya devam edecek” açıklamasında bulundu.

Caferi, İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsünün; “İran’ın Suriye’de hiçbir askeri gücünün olmadığı açıklamasından kastının İran’ın Suriye’de askeri bir biriminin olmadığıdır.” açıklamasında bulundu.

İran Devrim Muhafızları komutanı, Siyonist yetkililere hitaben; “Sizin gülünç tehditlerinizi hesaba katmadığımıza emin olun ve sizin bazı saldırılarınıza karşı sabırlı olmamızın büyük bir hikmeti olduğunu bilin” dedi.

Caferi; Şüphesiz çok uzak olamayan bir zamanda İnkılabın sabrını ve maslahatı öğreneceksiniz. Fakat aslanın kuyruğu ile oynadığınızı bilin! Bölgenin mazlum Müslümanlarının haksız yere döktüğünüz kanlarının intikamını alacak nokta atışlı füzelerimizin başınızda patlayacağı o günden korkun.