Home / Filistin Direnişi / Hamas / HAMAS: İsrail’in SUİKAST Tehditleri KOMİK!

HAMAS: İsrail’in SUİKAST Tehditleri KOMİK!

Hamas Siyasi Birimi üyesi Hüsam Bedran, işgalcilerin Hamas liderlerine suikast düzenlemekten bahsetmelerinin komik olduğunu ve işgalcilerin yaşadıkları çaresizlik halini yansıttığını söyledi.

Bedran, öğle saatlerinde sosyal paylaşım sitelerinden Facebook’taki kişisel sayfasında konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bu tür tehditlerin Filistinli bir çocuğu dahi korkutamayacağını ifade etti.

Filistin halkının tüm fertlerinin kanlarının değerli olduğuna dikkat çeken Bedran, “Cinayetlerine herhangi bir misilleme görmeden işgal güçlerinin Filistinlilerin kanlarını döktüğü günler geride kaldı” dedi.

GÖZAT  İŞGAL Rejimi HAMAS Liderlerinden Tavil'i Gözaltına Aldı

İşgal rejiminde yayınlanan Haaretz gazetesi, bugün yayınladığı bir haberde, işgal güçlerinin aylardır Hamas liderlerine suikast düzenleme politikasına yeniden dönme hazırlığı yaptığını öne sürdü.

Haberde, hazırlıkların işgal ordusu ve iç istihbarat birimi “Şabak”ın Gazze Şeridi’ne kara operasyonu düzenlemektense Hamas liderlerine suikast politikasına geri dönülmesi tavsiyesi üzerine başladığı ifade edildi.