HAMAS’tan İsrail’e Uyarı: Cinayet – İhanet – Saldırıların Bedelini ÖDEYECEKSİN!

İşgal uçaklarının dün direniş güçlerine ait noktalara yaptığı hava saldırıları sonucu şehit olan El-Kassam Tugayları mücahitlerinden Muhammed Es-Safadi’nin cenazesine katılan El-Hayye, şehitler kervanının özgürlük yolunda yürüyüşü sürdürdüğünü belirterek, Kudüs savaşının Filistin halkını ve İslam ümmetini Amerikan-Siyonizm barbarlığına karşı birleştirdiğini ifade etti.

Hamas ve El-Kassam Tugayları’nın takip ettiği pusulanın bilindiğini, bunun Kudüs olduğunu, silahını ve savaşını asıl hedeften saptırmayacağını hatırlatan El-Hayye, gösterdiği destekten dolayı ümmete müteşekkir olduklarını, Kudüs ve Filistin’e daha fazla destek vermelerini beklediklerini kaydetti.

El-Hayye daha sonra şunları söyledi:

“Herkes şunu bilsin. Kudüs ve Filistin için kanımızı, canımızı, yavrularımızı ve komutanlarımızı feda ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Kudüs ve Filistin için bedel ödemekten geri durmayacağız.

Eş şehitler! Yolunuzu takip ediyoruz. Bu, bizim Allah’a biat ettiğimiz yolumuzdur. Allah size cihad alanında yeni bir kapı açtı. İnsanlar farklı farklı düşünüyor. Kimisi başkalarına güvenirken ve sırtını verirken, biz Allah’a güveniyoruz.”

Siyonist işgal uçaklarının dün akşam ve bu sabah Gazze’nin farklı noktalarına düzenlediği hava saldırılarında iki El-Kassam mücahidi şehit oldu, biri bebek 15 kişi de yaralandı.