Filistin Haber Ajansı, İslam Dünyasının Şeref Meselesi olan FİLİSTİN – KUDÜS DAVASINI Ümmetin gündeminde tutmak amacıyla çıkılan yolda bir adımdır.

Haber Ajansımız, Filistin Direnişi hakkında güncel ve objektif haberleri sizlere ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Haber Ajansımızdaki haberler yukarıda da belirtildiği gibi İslam Ümmetinin ana gündemi olması gereken FİLİSTİN ve dolayısıyla İŞGALCİ SİYONİST İSRAİL ile sınırlandırılmaktadır. Pek tabii ki İslam Dünyasında çok farklı bölgeler ile ilgili sıcak ve önemli gelişmeler bulunmaktadır, ancak İslam Dünyasındaki tüm fitne ve olayların zeminini oluşturan SİYONİST İSRAİL ile onun işgali altındaki FİLİSTİN aslında bu gündemlerin tekil altyapısını oluşturmaktadır.

Bu bağlamda sadece ilgili odak hakkında HABER SINIRLILIĞIMIZ bulunmaktadır. Ki ALLAH’IN İZNİYLE Siyonist Rejim İsrail’in yok olduğu ve Filistin’in özgür olduğu gün İslam Dünyasındaki tüm olumsuzlukların merkezinin bu rejim olduğu anlaşılacaktır.

Bu gayeyle Filistin Halkı ve Direniş Güçlerine dair gelişmeler, siz takipçilerimize eş zamanlı olarak aktarılmaya çalışılacaktır.

Haber Ajansımız ile ilgili dilek-şikayet ve önerileriniz için lütfen aşağıdaki mail adresimizden bizimle iletişime geçiniz.

Mail: info@filistin.info