GAZZE Direnişinden İsrail’e FÜZE YAĞMURU!

Direniş Güçleri, Siyonist İşgal rejimine ait, Kerem Ebu Salim, Kisufum ve Savfa askeri üsler ile Sderot, Askalan, Negab, Veşikma, Kiryat Chad, Kiryad Ğad, Beyt Şikma ve Jafiem kasabalarına 37 adet grad ve 107 füzesi ve 10 adet havan topu fırlattı.

Gazze Direnişi Siyonist İsrail’in, Kerem Ebu Salim, Savfa, Ulumim ve Kisufum askeri üslerini 14 adet 107 füzesiyle vurmasının ardından askeri üslerde şiddetli patlamaların duyulduğu bildirildi.

Gazze Direnişçileri Siyonist İsrail’in; Holit, Nir Ishak, Kirem Şalom, Nativ Heasra ve Iyad Mordekhai ve Şair Hanegiev kasabalarını 20 adet grad füzesiyle vurdu.

Görgü tanıklarına göre Atılan füzelerden 3’nün Şair Hanegiev kasabasına düşmesinin ardından 6 ev ağır hasar gördüğü belirtildi.

Direniş Güçleri ayrıca Siyonist İsrail’in hava saldırısına anında füzelerle karşılık vererek, Siyonist İsrail’in; Sderot, Askalan, Meflesim ve Yuheyni kasabalarını 19 grad füzesiyle vurdu.

Siyonist İsrail’in; Aynu Salise ve Nirim kasabalarını 8 adet 107 füzesiyle vurulduğu da belirtildi. Atılan füzelerden dolayı kasabalarda şiddetli patlamaların duyulduğu bildirildi.

Yine Gazze Direnişi tarafından Siyonist İsrail’in; Askalan sahilleri, Zekihim, Karmiya, Kirim Şalom ve Negew kasabalarının grad füzeleriyle vurulduğu açıklandı.

Gazze Direnişi Siyonist İsrail’in; Negew, Sderot, Askalan, Mordehay, Zekihim, Nirim, El Heyş ve Şair Haniğif kasabalarını 25 adet grad ve 107 füzesiyle vurdu. Atılan füzelerden dolayı Sderot, Askalan ve Mordehay kasabalarında şiddetli patlamaların duyulduğu bildirildi.