FİLİSTİN Vekillerinden MISIR’da Yaralılara Ziyaret…

Filistin Milli Meclisi’nin Hukuk Komitesi Başkanı Milletvekili Muhammed El-Ferac El-Gul Büyük Dönüş Yürüyüşü gösterilerinde yaralanan ve Kahire’deki Nil Vadisi Hastanesi’nde tedavi altına alınan Filistinli yaralıları kendilerine moral vermek ve durumlarını öğrenmek için ziyaret etti.

Yaralılar öncelikle Allah’a şükrettiklerini sonra da bulundukları hastanede kendilerini tedavi ve hayatlarını kurtarmak için bütün gayretlerini ortaya koyan sağlık kadrosuna teşekkür ettiklerini dile getirdiler. Yaralılar sağlık elemanlarının büyük gayret göstererek yaralılardan bazılarının organlarını kurtardıklarını, siyonistlerin bu kişilerin tedavi için yolculuğa çıkmasını engellemesi sebebiyle bazılarının organlarının kesilme tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını dile getirdiler.

Milletvekili El-Gul de Filistinli yaralılar için gösterdikleri gayret ve itinadan dolayı hastanenin ekibine teşekkürlerini dile getirirken, yaralıların moral güçlerinin iyi olmasının da kendisini çok mutlu ettiğini, onları moral güçlerini korumalarından dolayı kutladığını ifade etti. El-Gul yaralanma ve acılara rağmen onların yollarında ilerlemeye devam ettiklerine dikkat çekti.

El-Gul yaralıların bakım ve desteği için daha fazla gayret sarf etmek gerektiğini dile getirerek onların bütün ihtiyaçlarının karşılanması için gereken gayretin gösterilmesini istedi.