FİLİSTİN Direnişinin “SABRI TAŞTI” – 100’den Fazla FÜZE

Gazze Direnişçileri Siyonist İsrail’in Askalan ve Ofikim kasabalarını 15 grad füzesiyle vurması sonucu iki kasabada şiddetli patlamaların meydana geldiği bildirildi.

Siyonist İsrail’in Kisufum askeri üssünü 4 adet grad füzesiyle hedef alınması sonucu Siyonist askerlerden bazıların yaralandığı bildirildi.

Gazze’den İsrail İşgal Toprakların Füze Yağmuru

Direnişçilerin Nirim Askeri Üssünü 7 adet havan topuyla vurması neticesinde üs içinde dumanların yükseldiği bildirildi.

İşgalci İsrail’in Nahil Uz, Kisifum, Nirim ve Kerem Ebu Salim askeri üslerini 20 aadet havan topuyla vurulduğu açıklandı.

Gazze Direnişi Siyonist İsrail’in Sderot kasabasını 8 adet grad füzesiyle vurması sonucu kasabada bazı binaların isabet aldığı bildirildi.

Gazze Direnişçileri işgalci İsrail’in Eşkul, Askalan, Ofikim, Zekim, Şair Heniğ ve Sderot kasabalarını 25 grad ve 15 havan topuyla vurması sonucu onlarca ev ve aracın kullanılamaz hale geldiği bildirildi.

Ayrıca Siyonist İsral’in Sderot, Askalan ve Eşkul kasabalarını 12 adet grad füzesiyle vurdu açıklandı.

Siyonist İsrail Gazze’ye Karşılık Verdi

Siyonist İsrail uçakları Hamas ve İslami Cihad’ın Gazze’nin Eefah ve Han Yunus beldelerindeki mevkilerini bombaladı

Direniş Gruplarının Siyonist İsrail’in Zekim ve Askalan kasabalarını 6 adet grad füzesiyle vurmasının ardından kasabada şiddetli patlamaların duyulduğu bildirildi.

Yine Direnişin Siyonist İsrail’in; Yad Mordechai, Netife Hesra, Kfar Aaad ve Kfar Azza kasabalarını 20 adet grad ve havan toplarıyla vurduğu bildirildi.

Gazze Direnişçilerine bağlı Ebu Ali Mustafa birliklerinin de Siyonist İsrail’in Sderot kasabasını 3 adet 107 füzesiyle vurduğu açıklandı.

Saldırılar kapsamında İşgalci İsrail’in Ofikim, Netrazim, Zekim, Askalan, Negew ve Sderot kasabaları 30 füzeyle, Kisufum, Sofa, Nerim ve Hetrezim askeri üslerini de 20 havan mermisiyle hedef alındı.

İsrail Askeri Üsleri De Nasibini Aldı

Nasır Selahaddin Tugayları ile El Aksa Şehidleri Tugayı da İşgalci İsrail’in 6 askeri üssünü 18 havan topuyla vurmasının ardından üs içlerinde şiddetli patlamaların duyulduğu bildirildi.

Nasır Selahaddin Tugayları ayrıca İşgalci İsrail’in Nitufut kasabasındaki Kefer Sad askeri üssünü 7 adet grad füzesiyle vurduğunu duyurdu.

İsrail Tarafından İtiraflar Gelmeye Başladı

Siyonist İsrail resmi makamları gazze Direnişçilerce atılan füze ve havan toplarından dolayı 6 asker ile 12 Siyonist yerleşimcinin yaralandığını itiraf etti.

Siyonist basın ise atılan füze ve havan toplarından dolayı asker ve yerleşimciler arasında ölülerin de olduğunu duyurdu.