Ed-Dealis: Suikastler İsrail’in ACZİYETİNİN SONUCU

Isam Ed-Dealis, işgal rejiminin eski esir Mazin Fukaha’yı suikast düzenleyerek şehit etmesinin Yenilmiş Ekin Savaşı’nın bitiminden bu yana direnişin kurduğu dengeyi bozmakta aciz kaldığının göstergesi olduğunu söyledi.

GÖZAT  Kassam Tugayları: Gazze'ye Yeni Bir Saldırıda İSRAİL CEVABINI ALACAK

Ed-Dealis, Gazze Şeridi’nin orta kesiminde Kudüs Açık Üniversitesi’nin Şeyh Ahmed Yasin’in şehadet yıldönümü anısına düzenlediği etkinlikte konuştu.
Şehit Fukaha’nın Gazze’nin değerli bir misafiri olduğunu belirten Ed-Dealis, Fukaha’nın şehadetinin Filistin’in özgürlüğe kavuşması için verilmiş bir bedel olduğunu bildirdi.

GÖZAT  Hamas ve İslami Cihad: İsrail Ordu Raporu YENİLGİNİN İTİRAFI

Gazze’nin suikasta misilleme için zor zamanda zor bir karar alabileceğini kaydeden Ed-Dealis, bununla birlikte misilleme için doğru zamanın bekleneceğini ifade etti.

Ed-Dealis, konuşmasında Şeyh Ahmed Yasin’in menkıbelerine de değinerek, vaktini İslami davete ayırdığını ve direnişi desteklediğini ifade etti.

GÖZAT  İsrail'in Bir Gazze Yenilgi İtirafı Daha Ortaya Çıktı

Hamas’ın Filistin topraklarından taviz verdiği yönündeki iddiaları yalanlayan Ed-Dealis, esirlerin özgürlüklerine kavuşacakları ve mültecilerin Filistin topraklarına dönecekleri günün yakın olduğu müjdesini verdi.