Direniş Füzeleri, İsrail’e Ağır Bir Ders Veriyor

İslami Cihad komutanlarının Gazze ve Suriye – Şam’da suikast ile şehit edilmesinin ardından, Filistin Direnişi Siyonist Rejimi attığı bu adıma pişman etti.

İslami Cihad’ın askeri kanadı olan Kudüs Seriyyeleri, Siyonist İsrail’in başkenti Telaviv’i yarım saat içinde en az 20 füze atarak Siyonist Rejimin saldırgan eylemlerine cevap verdi.

Kudüs Seriyyeleri ayrıca Kudüs, Askalan, Sderot, Natzarim, Nitufut, Eşkul, Hadarim, Ashodud, Hadira ve Biri Sheba kasabalarını da 40 vabil ve grad füzeleriyle vurdu. Vurulan kasabalarda en az 10evin isabet aldığı bildirildi.

Gazze direnişi Siyonist İsrail’in başkenti Tel Aviv ile Batı Şeria bölgesindeki 8 yerleşim birimini 35 grad ve vabil füzeleriyle vurması sonucu en az 7 ev ile 12 aracın isabet aldığı açıklandı.

Kaynaklar ayrıca Direnişi Güçleri, Siyonist İsrail’in Askalan ve Sderot kasabalarını 20 adet grad füzesiyle vurması sonucu 2 fabrika ile 5 evin isabet aldığını belirtti.

Direnişi Siyonist İsrail’in barbarca saldırısına cevap olarak Siyonist İsrail’in Sderot, Askalan, Yafna, Hadara, Kiryat Şloma, Kiryad Gad,Natzarim, Nitifut, Eşkul ve Esdud kasabalarını onlarca füzeyle vurdu. Vurulan kasabalarda onlarca araç ve ev’in kullanılamaz hale geldiği bildirildi.