DİRENİŞ Füzeleriyle İSRAİL’de 50’den Fazla Ölü ve Yaralı

Filistin Direniş güçlerinin 500’e yakın füze ile misilleme yaptığı Siyonist Rejimde çok sayıda İşgalcinin öldüğü ve yaralandığı belirtildi.

HAMAS’ın askeri kanadı durumundaki İzzeddin El-Kassam Tugayları,  ‘Direnişin elini tetikte tutacağını, düşmanla olan savaşın devam ettiğini, direnişin düşmanın Filistin halkıyla Filistin topraklarını istediği gibi çiğnemesine izin vermeyeceğini ve sürekli gözetleme noktasında olacağını’ kaydetti.

Şehitlerin Emanetine Sahip Çıkılacak

Filistin direniş gruplarının oluşturduğu Ortak Operasyon Odası, Han Yunus’a yapılan saldırının sonuçlarından işgal rejimini sorumlu tutarak, Filistin direnişinin düşmanı dizginlemeye, şehitlerin emanetini koruyup intikamlarını almaya kadir olduğunu belirtti.

Bu arada direnişçiler tarafından oluşturulan Ortak Operasyon Odası yayınladığı bildiride “direnişin toprağımızı ve halkımızı savunma, zalim ve kibirli düşmanın burnunu yere sürtme yolunda en değerli mensuplarından yedisini şehit verdiğine’ temasla, terör rejimi İsrail’e karşı direniş ve mücadelenin kararlı bir şekilde devam edeceğinin altı önemle çizildi.

Ölen Siyonist Subay Önemli Bir Görevdeydi

Siyonist işgal rejiminde yayın yapan Kanal-10 televizyonu, pazar akşamı Gazze’de Kassam Tugayları’na bağlı direnişçilerle girdiği çatışmada ölen ırkçı İsrail ordusundaki  subayın binbaşı rütbeli bir subay olduğunu ve İsrail ordusundaki seçkin birlikte çok önemli ve hassas bir görevde yer aldığını ifade etti.

Öldürülen subayın isminin henüz verilmediğini ve kendisinin M harfiyle ifade edildiğini belirten televizyon,  subayın bulunduğu hassas konumdan dolayı isminin açıklanmadığını ve İsrail ordusunda Seçkin Birliğin komutanı olduğunun tahmin edildiğini kaydetti.