Büyük İsrail’i Kurmaktan, Küçük İsrail’i Korumaya…

Siyonist İsrail ve uşaklarının, İslam Dünyasında aldıkları ağır yenilgiler nedeniyle proje ve hayallerinde mecburi küçülmelere ve revizyonlara gidiyorlar.

Özellikle Ortadoğu’da genelde ise tüm dünyada yürütülen vekalet savaşlarının büyük çoüunluğunda yenilen ve gerileyen Siyonist Cephenin, Direniş Ekseni karşısındaki acziyeti her gün daha da artıyor.

BOP-GOP gibi çeşitli projeler 100’lerce yıllık planlar yaparak Büyük İsrail’i kurmanın hayalini kuran Siyonistler ve Münafık uşakları, gelinen noktada halihazıdaki işgal topraklarını korumanın derdine düştü bile.

Filistin’i de içine alıp “Nil’den Fırat’a Büyük İsrail”i kurmak için yola çıkan siyonistler, Batı Şeria’dan sonra şimdi de Gazze sınırlarına “Güvenlik Duvarı” kurma planını gündemlerine aldılar.

Gazze’deki Filistin direnişini durdurmayı başaramayan ve Gazze ile girişilen tüm savaşlarda önce savaşı başlatan sonra da “ateşkes” isteyerek kendini kurtarmaya çalışan siyonist İsrail rejimi, Batı Şeria’da ördüğü duvarın bir benzerinin Gazze’de de inşa edilmesini gündeme getirdi.

Siyonist rejim Savaş Bakanı Yardımcısı Avi Dichter, “Gazze sorununu çözmenin tek yolu var; o da, Batı Şeria’da yaptığımız gibi Gazze’de de bir güvenlik duvarı inşa etmektir” dedi.