Bahreyn’e Siyonist Rejimden 60 Kişilik Özel Kuvvet

Middle East Panorama şunları yazdı: Bahreyn uluslararası havaalanında yetkili kaynaklar, Tel Aviv’den İsrail pasaportlu 60 kişilik bir grubun Katar Havayollarıyla Bahreyn’e girdi ve bu kişilerin beraberlerinde birçok büyük ahşap kutu vardı.

Yetkili kaynakların ifadesine göre, bu 60 kişilik grubu karşılamaya gelenler, bir grup güvenlik görevlisiydi ve Bahreyn İç İşleri Bakanlığına ait araçlarla bu kişileri bilinmeyen bir yere götürdüler. Edinilen bilgilere göre, bu altmış kişinin ülkeye girişi güvenlik görevlilerinin artışına neden oldu ve görevliler kimsenin resim çekmesine izin vermedi hatta resim çeken bazı kişilere de engel oldu.

Times Of Israel Gazetesi, İsrail Bölgesel İş Birliği Bakanından naklen, Manama ve Tel Aviv’in ekonomik iş birliğinin olduğunu ve Bahreyn’deki ayaklanmalara karşı bazı polis kuvvetlerine eğitim verme konusunda iş birliği yaptıklarını açıkladı.

İsrail Bölgesel İş Birliği Bakanı şunları söyledi: ‘İsrail Körfez Arap ülkeleriyle ilişkilerini geliştirmenin çeşitli yollarını arıyor.’

Bu Bakan ayrıca, Bahreyn Kralı ve ailesine Tel Aviv ve Manama’da sağlık hizmetinin verildiğini ve Avrupa ve Amerika pasaportlu Yahudi tüccarlar heyetinin son ziyaretinin Bahreyn Kralının daveti üzere gerçekleştiğini belirtti.