ARAP Halkları, TEHLİKELİ Bir Aşamadan Geçiyor!

Kudüs milletvekili Muhammed Ebu Tayr, Arapların işgal rejimiyle ilişkileri normalleştirme peşinde koşarak oldukça tehlikeli bir aşamaya girdiklerini belirterek, tüm Arapları ve Müslümanları durumun tehlikesinin farkında olmaya davet etti.

Kudüs’ten Ramallah’a uzaklaştırılan milletvekili Ebu Tayr, Arapların işgal rejimiyle ilişkileri normalleştirme peşinde koşmaktan kayıp ve pişmanlıktan başka bir şey elde edemeyeceklerini söyledi.

Ebu Tayr, işgal rejimiyle ilişkileri normalleştirmenin işgale meşruiyet kazandırmayacağını, ilişkileri normalleştirenlerin de utanç duyacaklarını belirtti.

Bazı rejimlerin işgalcilerle ilişkilerini alenen normalleştirmelerini deşifre için medyayı göreve çağıran milletvekili Ebu Tayr, Arap halklarından da sessizliklerini bozmalarını istedi.

İşgal rejimiyle ilişkileri normalleştirme girişimlerinin halkları ümitsizliğe sevk etmemesi gerektiğini belirten Ebu Tayr, diğerleri gibi bu aşamanın da geçeceğini ve Siyonist projenin uzun sürmeyeceğini söyledi.

İşgal rejimiyle ilişkileri normalleştirmeye karşı çıkan halkları ve hükümetleri selamlayan ve takdir eden Ebu Tayr, söz konusu ülkelerin tavırlarının onurlu ve saygıdeğer olduğunu dile getirdi.

Milletvekili Ebu Tayr, ümmette hâlâ hayır olduğunu ve emperyalist projenin yakında yenileceğini ifade etti.