ABD: İsrail’in Kavgası Bizim Kavgamız…

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, geçtiğimiz günlerde Siyonist organizasyon AIPAC’in düzenlediği bir konferansta konuştu. Terörist İsrail’e methiyeler dizen Pence tüm planlarını teker teker açıkladı.

ABD merkezli Siyonist kuruluş ‘Amerikan İsrail Kamu İşleri Komitesi’nde (AIPAC) gerçekleşen bir konferansta konuşan ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, İsrail’e methiyeler dizdi.

AIPAC’in konferansında neredeyse her cümlesinin sonunda büyük bir alkış alan Pence, “İsrail ile aynı sebepten dolayı birlikteyiz. İsrail ile birlikteyiz, çünkü İsrail’in davası bizim davamızdır. Değerleri bizim değerlerimizdir. Kavgası bizim kavgamızdır. İsrail ile birlikteyiz çünkü Arz-ı Mev’ud’u el üstünde tutuyoruz. Tıpkı tarihte Amerikalıların yaptığı gibi…” diyerek kirli emellerini açıkça tüm dünyaya duyurdu.

Pence, “Tüm dünyanın bilmesi gereken tek şey şudur: “ABD İsrail’in yanındadır. Başkan Trump her zaman şunu der, İsrail’in kendisini savunması için gereken her türlü kaynak ve destek verilecektir. Başkan Trump her zaman hamle üzerine hamle yapmıştır. Kanıtımız İsrail’e olan desteğimizdir.” değerlendirmesinde bulundu.